Pedro Chagas Freitas

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 3 of 3 items
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë Out of stock

  “Të dashurova para se ta merrja vesh dhe ndoshta vetëm kështu dashurohet” – këtë ndjesi rrok mjeshtrisht romani i konsideruar fenomen letrar, dhe që pati rekord absolut shitjes, fillimisht në Portugali dhe më pas në të gjitha tregjet botërore. Që sot vjen edhe në shqip përmes përkthimit të Taulant Hatisë. Konsiderohet “fenomen i lindur” dhe lexuesit e...

  1 200 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  2 160 Lekë 2 400 Lekë -10% In Stock

  Pedro Chagas Freitas eshte nder autoret e kthyer qe me romanin Premtoj te gaboj u kthye ne bestseller edhe nga lexuesit ne Shqiperi. Pas daljes se romanit te dyte, Premtoj te dashuroj ne i sjellim si rekomandim ne set keto dy romanca per lexuesit qe jane te pasionuar pas ketij zhanri. 

  2 160 Lekë
  2 400 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 3 of 3 items