Pedro Chagas Freitas

Pedro Chagas Freitas është një shkrimtar, gazetar dhe folës publik në Portugali. Ka shkruar 15 libra dhe ka marrë çmimin “Young Creators” nga Qendra Kombëtare e Kulturës në Portugali. Ka lindur më 25 shtator 1979

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 3 nga 3 libra
 • Shikim i shpejtë
  1 200 Lekë Nuk është në stok
  I ri

  “Të dashurova para se ta merrja vesh dhe ndoshta vetëm kështu dashurohet” – këtë ndjesi rrok mjeshtrisht romani i konsideruar fenomen letrar, dhe që pati rekord absolut shitjes, fillimisht në Portugali dhe më pas në të gjitha tregjet botërore. Që sot vjen edhe në shqip përmes përkthimit të Taulant Hatisë. Konsiderohet “fenomen i lindur” dhe lexuesit e...

  1 200 Lekë
  Shto në shportë Më shumë
  Nuk është në stok
 • Shikim i shpejtë
  2 040 Lekë 2 400 Lekë -15% Në stok
  I ri

  Pedro Chagas Freitas eshte nder autoret e kthyer qe me romanin Premtoj te gaboj u kthye ne bestseller edhe nga lexuesit ne Shqiperi. Pas daljes se romanit te dyte, Premtoj te dashuroj ne i sjellim si rekomandim ne set keto dy romanca per lexuesit qe jane te pasionuar pas ketij zhanri. 

  2 040 Lekë
  2 400 Lekë -15%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 3 nga 3 libra