Astrid Lindgren

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 3 of 3 items
 • Quick view
  600 Lekë In Stock

  “Mio, i vogli Mio” është një ndër veprat më të njohura të Astrid Lindgrenit, është romani i dytë që Botimet IDK po sjellin në gjuhën shqipe pas romanit ‘Ronja vajza e kaçakut’, prej të cilit vitet e fundit është bërë dhe një film vizatimor.

  600 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  500 Lekë In Stock

  Libri është një rrëfim me përmbajtje të jashtëzakonshme për shkurtabiqin Karlson dhe shokun e tij, Picirukun.

  500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  500 Lekë In Stock

  Pipi Çorapegjata është një nga personazhet më të famshme të botës së letërisë për fëmijë.

  500 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 3 of 3 items