Luiza Mei Ellkot

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 3 of 3 items
 • Quick view
  810 Lekë 900 Lekë -10% In Stock

  Një nga librat më të bukur të të gjitha kohërave "Gra të vogla" është më shumë se kaq: një libër i pavdekshëm. Ky libër, që nga koha e botimit të parë e deri më sot, është ribotuar pafundësisht. Pasi të lexohet është e pamundur të harrohet.

  810 Lekë
  900 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  900 Lekë In Stock

  "Gra të vogla" pati një sukses të menjëhershëm dhe lexuesit kërkuan të dinin më shumë për personazhet. Alcott përfundoi një vëllim të dytë, me titull "Gratë e vogla rriten" i cili pati edhe ai suksesin e jashtëzakonshëm të të parit.

  900 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  630 Lekë 700 Lekë -10% In Stock

  Shkruar nga autorja e dashur e romanit “Gra të vogla”, “Tetë kushërinj” është një kryevepër e letërsisë për të rinj. Ky roman i mrekullueshëm u ofron lexuesve të të gjitha moshave një histori frymëzuese rreth rritjes, miqësisë e dashurisë.

  630 Lekë
  700 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 3 of 3 items