Richard Paul Evans

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 5 of 5 items
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Nje tjeter roman i ri vjen nga i ashtuquajturi mbreti i romancave te festave te fundvitit, Richard Paul Evans, i titulluar Ditari i Noelit, i hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese Living

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  “Premtimi i Krishtlindjes” është një histori dashurie nga mjeshtri i librave për festa, Richard Paul Evans!

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Botimet Living prezantojnë librin “Sekreti i Krishtlindjes”nga Richard Paul Evans, vazhdim i serise me dy vellime te tjera “Premtimi i Krishtlindjes” dhe “Streha e Krishtlindjes”.

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Richard Paul Evans autori i famshëm për romancat e Krishtlindjeve na vjen me një roman tjetër në shqip: Streha e Krishtlindjes: Ashtu si letërsia, edhe marrëdhëniet njerëzore duhen jetuar me pasion dhe ndjeshmëri, që të jenë të suksesshme e jetëgjata.

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  3 240 Lekë 3 600 Lekë -10% In Stock

  Tashme, festat e Krishtlindjes jane me te bukura kur kemi edhe romane per dite te tilla magjike. Richard Paul Evans eshte nje nga shkrimtaret me te suksesshem ne SHBA dhe ne te gjithe boten per romanet e Krishtlindjes. Edhe kjo seri fantastike me 3 libra vjen si dhurate per ju ne festat e fundvitit

  3 240 Lekë
  3 600 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 5 of 5 items