Claudio Magris

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 2 of 2 items
 • Quick view
  1 050 Lekë In Stock

  Peizazhe, humor, takime e reflektime të një udhëtari sternian, që rrugëton me përkushtim e dëshirë përgjatë lumit të vjetër, që nga burimet e tij e deri në Detin e Zi, duke risjellë njëherësh në kujtesë vetë jetën dhe stinët e kulturës bashkëkohore, faktet e njohura dhe brengat e saj.

  1 050 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  600 Lekë In Stock
Showing 1 - 2 of 2 items