Genadij Ciferov

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  400 Lekë 500 Lekë -20% In Stock

  Befasohesh kur dëgjon muzikën e të madhit Moxart, ska se si të mos rrëmbushesh dhe ta dashurosh muzikën, sigurisht atë më të ndjerën, klasiken. Këtë ndjesi të përcjell dhe libri Rrëfenja të vogla për Moxartin e madh, që synon ta sjellë më pranë fëmijëve këtë gjeni të muzikës botërore. Libri nuk vjen si një informacion, aspak, por si rrëfime për jetën,...

  400 Lekë
  500 Lekë -20%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item