Burimi i dijes 3 Shiko më të madhe

Burimi i dijes 3

Nertina Nallbati, Floreta Kurti A-008717

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky tekst ju vjen në ndihmë të gjithë nxënësve të klasave të treta, të cilët mund ta përdorin për leximet jashtë-klase. Botimi është përgatitur nga Nertina Nallbati dhe Floreta Kurti dhe përmban informacione në fusha të ndryshme, të cilat u vijnë në ndihmë fëmijëve për të zgjeruar botkuptimin e tyre.

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Redona
ISBN9789995664237

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe100
ISBN9789995664237
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë