I ri Stilton 40 – ta tregoj une karatene Shiko më të madhe

Stilton 40 – ta tregoj une karatene

Jeronim Stilton A-007518

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Një mëngjes. Hiena erdhi në shtëpinë time dhe më mori me vete në Portomiush. Deri këtu gjithçka duket në rregull. Por, do të thoni ju. ku qëndron aventura? Problemi është se më detyroi të merrja pjesë në Kampion Botëror të Kase... Ciut!"

971 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928310736

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe125
ISBN9789928310736
Titulli origjinalTe lo do io il carate!
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani