Një limonatë me miza për kontin – Stilton 9 Shiko më të madhe

Nje limonate me miza per kontin – Stilton 9

Jeronim Stilton PE0195

Libër i ri

492 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928162731

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Numri 9. Një limonatë me miza për kontin

Po si vallë më mori maçoku mendjen dhe shkova deri në Transmiushëri, në kështjellën e kontit Vlad?

Kaq e dendur është mjegulla, sa nuk shquan gjë prej gjëje dhe banorët vijnë era hudhër! Bërrr…

Thonë se hudhra i mban larg vampirët…

                                

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe128
ISBN9789928162731
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat19 x 14
PërkthyesiAgim Doksani