I ri Cmim i reduktuar! Autore shqiptare 3 Besnik Mustafaj – Fatos Kongoli Shiko më të madhe

Autore shqiptare 3 Besnik Mustafaj – Fatos Kongoli

Fatos Kongoli, Besnik Mustafaj A-004366

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Fatos Kongoli dhe Besnik Mustafaj jane nder emrat me te njohur te letersise bashkekohore shqipe. Te dy keta autore kane dale para lexuesit me krijime te reja gjate vitit 2019. Kongoli mori cmimin e pare ne Panairin e Prishtines, ndersa Mustafaj ne Panairin e Tiranes. Prandaj i rekomandojme ne nje set si zera perfaqesues te letersise shqipe.

Më shumë detaje

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

1 800 Lekë

-10%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra përmban:

1. “Genjeshtare te vegjel” nga Fatos Kongoli

Fatos Kongoli, një nga autorët bashkëkohorë më të vlerësuar, vjen me një roman të ri për lexuesit: Gënjeshtarët e vegjël

2. Demtuar gjate rruges nga Besnik Mustafaj

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë