Cmim i reduktuar! Romanca verore 1 ( viti 2018) Shiko më të madhe

Romanca vere

SET0041

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ditët e verës bëhen më të bukura kur ke me vete romane romancë dhe pasion; prandaj ne kemi rekomanduar dy libra: “Mbretëresha e festës së madhe” nga Adriana Trigiani dhe “Ne jemi gjithçka” nga Nicola Yoon, të cilat i rekomandojmë për lexim gjatë kësaj vere. 

Më shumë detaje

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

1 980 Lekë

-10%

2 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra përmban:

1. Mbretëresha e festës së madhe” nga Adriana Trigiani 

Autorja e bestseller-it absolut, edhe në Shqipëri, “Gruaja e këpucarit” vjen me një tjetër roman në gjuhën shqipe. Sërish një histori dashurie, në mjedise italo-amerikane, ku e kaluara rri pezull plot magji, dhe mister mbi fatet e dy personazheve të romanit, Nelës dhe Renatos. Trigiani ka një talent mahnitës prandaj edhe me këtë libër sfidon....

2. Ne jemi gjithçka” nga Nicola Yoon 

“Një eksperiencë leximi unike dhe e bukur. Arti i mrekullueshëm i të shkruarit gërshetohet me ilustrimet origjinale, për të na rrëfyer një histori dashurie si asnjë tjetër. Nuk keni pasur rastin të lexoni ndonjëherë një libër si ky”.

Të dhëna

Grupmoshambi 14 vjeç