I ri Cmim i reduktuar! Njihuni me Hakan Menguc Shiko më të madhe

Njihuni me Hakan Menguc

Hakan Menguç SET0154

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Hakan Menguç është një nga autorët më të njohur në Turqi në fushën e zhvillimit personal dhe si i tillë vjen edhe në shqip me dy botime, të cilët i kemi vënë në një set.

Më shumë detaje

11206 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Prizreni

1 980 Lekë

-10%

2 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra përmban:

Asnje takim nuk eshte i rastesishem

Hakan Menguç provokon me librin e tij per te ndryshuar zakonet tona per nje periudhe 7-ditore: Njihuni me udhetimin 1-javor te dy te rinjeve te cilet nuk kane asnje kacidhe ne gjep dhe bejne te ndryshoje rrenjesisht jeta e tyre. Si?

 

Cdo gje pret kohen e saj

Kushdo qe grumbullon miresi ne zemren e tij, gjithmone do ta kete rrugen e hapur. Rruga e Shamzit eshte rruga e atyre qe jane te gatshem te digjen. Kerkon qendrim, zgjuarsi, logjike, edukate, respekt, siguri, guxim, disipline dhe percaktim. Nuk e humbe asnjeren nga keto dhe nuk eshte vone ende per asgje. Sepse cdo gje pret kohen e saj. Ndoshta koha e duhur eshte tani....

Të dhëna

Viti i Botimit2023
VendodhjaPrizren
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë