I ri Cmim i reduktuar! Thrillerat e veres 2022 – set Shiko më të madhe

Thrillerat e veres 2022 – set

Meri Shelli, Laura Dave A-008571

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne kete set ne kemi bere nje perzgjedhje te nje thrilleri klasik nga Mary Shelley dhe nje thrilleri modern bashkekohor nga Laura Dave, - per te perjetuar njeheresh ndjesine e evoluimit te zhanrit por edhe per te kuptuar me mire permasen e tij. Keto libra me siguri ua bejme te pazakonta ditet e pushimeve te kesaj vere.

Më shumë detaje

10100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2 160 Lekë

-10%

2 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti permban keto dy libra:

“Frankenshtanji” nga Mary Shelley
Tmerr. Romancë. Shkenca.
Një përrallë klasike që nuk duhet humbur kurrësesi. Frankenstein duhet të jetë një lexim i domosdoshëm për çdo adhurues të letërsisë klasike, fantashkencës dhe të thrillerit. Ky roman klasik na tregon historinë e pasojave shkatërruese për ata që ndjekin pushtetin dhe lavdinë.

“Gjëja e fundit që më tha ai” nga Laura Dave
Me ritmin marramendës, kthesat e papritura të ngjarjeve dhe dramën familjare që përmban, romani “Gjëja e fundit që më tha ai” është një mister që të mban mbërthyer dhe që të trondit me zgjidhjen me të cilën mbyllet.

Të dhëna

Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë