Cmim i reduktuar! Seria Superaventurat e Elenes Shiko më të madhe

Seria Superaventurat e Elenes

Philip Osbourne A-000520

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vogelushe: Elena nuk eshte nje vajze dosido; prandaj aventurat e saj do t’ju befasojne. Per kete arsye ne i kemi bere ne set dy librat e saj dhe ua rekomandojme per t’i lexuar gjate pushimeve verore. Gjithmone nese ju pelqen aventura....

Më shumë detaje

600 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG

1 251 Lekë

-10%

1 390 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra permban:

“Superaventurat e Elenes” nga Philip Osbourne

Në këtë vrap të shfrenuar kundër kohës, hetueset e vogla duhet të angazhohen jo vetëm të gjejnë fajtorin (a do ia dalin?), por edhe të përballen me frikërat e tyre, duke u ndierë në përfundim të historisë, shoqe më shumë se kurrë.

Elena është motra njëmbëdhjetë vjeçare e Filit (protagonisti i librit të famshëm “Ditari i djaloshit Nerd”), por ajo është e kundërta e vëllait të saj të ngathët: është tepër e organizuar dhe këmbëngulëse, pëlqen çmendurisht këngëtaren Lady Vaga dhe është shumë e dhënë mbas rrjeteve sociale.

Edhe shoqet e saj të ngushta, Shania, Sheri dhe Sereniti, janë fanse të fiksuara të popstar-it.

Pra, imagjinoni gëzimin e tyre kur Elena i përfshin në hetimet mbi vjedhjen misterioze të CD-së së re e të shumëpritur të Lady Vagas…

“Superaventurat e Elenes 2: Tokio Pop” nga Philip Osbourne

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë