Cmim i reduktuar! Inati Shiko më të madhe

Inati

Philip Roth SB0044

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Inati, rrëfenja për arsimimin e një të riu mes mundësive tmerruese dhe pengesave të pashpjegueshme të jetës, është një kontribut i fuqishëm në zhbirimin që Roth i bën ndikimit të historisë amerikane mbi jetën e individit të brishtë.

Më shumë detaje

883 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Skanderbeg Books
ISBN978-99943-891-2-4

525 Lekë

-25%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Është viti 1951, viti i dytë i Luftës Koreane. Markus Mesner nga Njuarku, Nju Xhersi, po fillon vitin e dytë në kampusin pastoral konservativ të Kolegjit Uajnsburg të Ohajos. Përse ndodhet aty? Sepse i ati, kasapi i palodhur i lagjes, duket se është marrosur nga frika, ankthi dhe rreziqet e moshës, rreziqet e botës, rreziqet që sheh në çdo cep për djalin e tij të dashur.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe188
ISBN978-99943-891-2-4
RedaktoriNikoleta Kovaçi
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Bega