I ri Cmim i reduktuar! Cfare po mendon femija im ? Shiko më të madhe

Cfare po mendon femija im ?

Tanith Carey JB0451

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Bëhuni njësh me mendimet më të thella të fëmijës tuaj dhe përpiquni të jeni prindi që doni.

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928349934

1 800 Lekë

-10%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

21 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky libër që përmban më shumë se 100 situata të përditshme, tregon se si të kuptoni sjelljen e fëmijës tuaj të zbuloni se çfarë qëndron pas saj dhe të vini në jetë, me besim, zgjidhjet më të mira.

Gjatë leximit do të njiheni me çastet kyçe, përmes të cilave kalon fëmija juaj nga mosha 2 deri në 7 vjeç, duke ju ndihmuar të përballoni disa nga shqetësimet kryesore, si: shpërthimet e zemerates rivaliteti mes vëllezërve e motrave, problemet e gjumit, siguria e nevojshme në internet dhe shumë të tjera.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe245
ISBN9789928349934
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAnna Shkreli