Central Park Shiko më të madhe

Central Park

Guillaume Musso BOT0047

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

I paparashikueshëm dhe tërheqës, një triller psikologjik që të bën të mbash frymën deri në faqen e fundit. Jérôme Vermilin - Métro "Një nga librat më të bukur të vitit." Gérard Collard - La Griffe Noire

Më shumë detaje

24 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928001542

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Alisa dhe Gabrieli nuk kanë asnjë kujtim nga nata e shkuar..., por as e kanë harruar atë. Nju Jork, ora 8 e mëngjesit. Alisa, një vajzë e re parisiane, dhe Gabrieli, pianist xhezi amerikan, zgjohen të prangosur me njëri-tjetrin në një stol në Central Park. Nuk njihen dhe nuk u kujtohet se ku mund të jenë takuar. Një natë më parë, Alisa po festonte me shoqet në Shans Elize kurse Gabrieli luante në piano në një klub të Dublinit. E pamundur? E megjithatë...

Të dhëna

Faqe300
ISBN9789928001542
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAdriana Gjika