Kur qeshën ëndërrbukurat Shiko më të madhe

Kur qeshën ëndërrbukurat

Odise Plaku OPE0002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një përrallë e bukur kur realja dhe magjikja gërshetohen aq bukur; disa shoqe që jetojnë dy realitete vijnë me botën e tyre, me ëndrrat dhe dëshirat. Libri është shoqëruar me ilustrimet e piktorit Ergys Faja

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ADA
Fletët14

150 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët14
RedaktoriRoland Lushi
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë