Cmim i reduktuar! Historia e Skënderbeut – përshtatje për fëmijë Shiko më të madhe

Historia e Skenderbeut – pershtatje per femije

Odhise Grillo BDI0265

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Skënderbeu, heroi kombëtar shqiptar, që luftoi kundër pushtimit osman për pesë shekuj më radhë. Jeta, betejat, fitoret, trimëria dhe zgjuarsia e heroit janë pasqyruar me mjeshtëri në këtë libër.

1108 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN978999274734X

540 Lekë

-10%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe96
ISBN978999274734X
Viti i Botimit2001
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë