Breshka e Krislit Shiko më të madhe

Breshka e Krislit

Odise Plaku OPE0003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Personazhi ynë ka një të veçantë: Ai është i dashuruar pas natyrës dhe kafshëve si asnjëri prej miqve të tij. Në këtë libër vijnë aventurat e vogëlushit Krisli kur shkon në fshat tek gjyshi i tij, Selimi. Në faqet e tij do të gjeni historitë e vogëlushit në udhëtimet që bën mes natyrës, detit, dhe botës së madhe të kafshëve. Libri është shoqëruar me shumë ilustrime të realizuara nga Jozita Shkreli

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ADA
ISBN9789928204158

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe38
ISBN9789928204158
RedaktoriBahir Avdiko
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë