Tri ndodhite e Orikut Shiko më të madhe

Tri ndodhite e Orikut

Odise Plaku OPE0001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Oriku është një djalë që nuk i është ndarë buzëqeshja që kur ka ardhur në jetë. Por kur u rrit ai nuk i linte dy gurë bashkë. Pasioni i tij janë kafshët. Prindërit i blejnë orikut të vogël një maçok. Por çfarë ndodh më pas me jetën e tij? Këtë dhe shumë gjëra të tjera do t’i mësoni teksa do të lexoni librin “Tri ndodhitë e Orikut...

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928208255

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe21
ISBN9789928208255
RedaktoriBahir Avdiko
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë