Ngjyrat

BAO0014

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër shumë natyrshëm u njeh fëmijët me disa kafshë, fruta ose sende të dashura për ta, si dhe i nxit ata të dallojnë, të emërtojnë ngjyrat dhe ti grupojnë sendet sipas ngjyrave. Nëpërmjet tij, fëmijët mësojnë që çdo gjë ka ngjyrën e vet. Kopertina: me mbushje, e butë.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370309

580 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Le të mësojmë së bashku ngjyrat kaq të shumta që na rrethojnë! E dini se disa objekte kanë ngjyra të njëjta? Le t’i lidhim objektet së bashku dhe të shohim sesi kanë ngjyrë të njëjtë, por forma dhe funksione të ndryshme.

Data sheet

pages18
ISBN9786082370309
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç