Natyra

BAO0011

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër i njeh bebet me natyrën dhe dukuritë e saj: qiellin, hënën e yjet, shiun, erën dhe ylberin, për gjethet që bien, për pemët, lulet, frutat etj. Kopertina: me mbushje, e butë.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022462

580 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Ftojini fëmijët për të mësuar së bashku dhe argëtuar për natyrën dhe çdo gjë që na rrethon në ambientin përreth nesh. Zbuloni bukuritë e natyrës ndërsa argëtoheni së bashku. Shihni diellin sesi rrezaton, pemët, lulet e çelura nëpërmjet ilustrimeve fantastike.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages18
ISBN9789928022462
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç