Koni fiton medaljen e notit Shiko më të madhe

Koni fiton medaljen e notit

BAO0050

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Koni mëson të notojë. Nuk është aq e thjeshtë të lëvizësh këmbët dhe krahët për të qëndruar mbi ujë. Por, ama, Koni ia del mbanë dhe fiton edhe medaljen Kali i detit. Një libër për të gjithë fansat e Konit dhe adhuruesit e notit.

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët24
ISBN9789292354497

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët24
ISBN9789292354497
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç