Koni shkon ne floktore

BAO0053

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Koni luan "floktoresh". Por bigudinat me lapsa dhe çamçakëz kanë ngecur keq te flokët. Këtë punë e zgjidh vetëm gërshëra. Por ajo nuk ka qenë kurrë më parë në floktore. A të dhemb kur i pret flokët?

Më shumë detaje

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354541

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Lexoni dhe argëtohuni me Konin që do të luajë floktoresh. Por në fillim, Koni kishtë frikë të priste flokët, edhe pse ato i dhimbin kur i krihte. Kështu, e ëma i cakton një takim Konit tek floktorja. A do t’i pëlqejë Konit kjo? Apo do vendosë të shkojë tek floktorja pasi pa flokët e shkurtra të Julias, shoqes së saj? Zbulojeni në këtë libër fantastik.

Të dhëna

Faqe24
ISBN9789292354541
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç