Koni meson te kerceje

BAO0052

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Koni shkon në një kurs baleti. Sa qejf është të kërcesh bashkë me fëmijët e tjerë, të hidhesh si mace dhe të lëvizësh nën ritmin e muzikës! Koni dhe grupi i baletit kërcen në një shfaqje të vërtetë para spektatorëve...

Më shumë detaje

493 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354527

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Mësoni dhe ju baletin me Konin. Mësuesja do ju mësojë si të bëni lëvizjet e duhura, të përkuleni si një balerinë e vërtetë. Mbahuni tek shkopi me Konin dhe gjithë fëmijët e tjerë dhe lëvizni njësoj si mësuesja. Ilustrimet në libër do ju ndihmojnë të lëvizni dhe të shihni si lëviz Koni me fëmijët e tjerë.

Të dhëna

Faqe24
ISBN9789292354527
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç