Cmim i reduktuar! Kryeministrat dhe ministrat e shtetit shqiptar në 100 vjet Shiko më të madhe

Kryeministrat dhe ministrat e shtetit shqiptar ne 100 vjet

Kastriot Dervishi FB0105

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Anëtarët e Këshillit të Ministrave në vitet 1912-2012, jetëshkrimet e tyre dhe veprimtaria e ekzekutivit shqiptar.

899 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356225

1 050 Lekë

-25%

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe273
ISBN9789994356225
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë