Plumba politikës Shiko më të madhe

Vetëm online

Plumba politikes

Kastriot Dervishi FB0125

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Për herë të parë një libër hedh dritë mbi historitë e bujshme të vrasjeve të politikanëve shqiptarë. Një libër studimor historik për përgjakjen e politikës shqiptare. Tani kur shteti shqiptar po i afrohet 100-vjetorit të krijimit të tij, është normale të bëhet një bilanc i përgjithshëm se ç’kanë sjellë këto për kombin dhe shtetin shqiptar. Pikërisht një nga bilancet e radhës është edhe ky i përfshirë në këtë libër me titullin “Plumba politikës”.

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe240
Viti i Botimit2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoriShqipëria