Levizja Komuniste ne vitet 1924 – 1944 dhe formimi i PKSH Shiko më të madhe

Levizja Komuniste ne vitet 1924 – 1944 dhe formimi i PKSH

Kastriot Dervishi A-008744

Libër i ri

11109 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789928106384

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
Faqe292
ISBN9789928106384
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoriShqipëria