Julia Alvarez

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  900 Lekë 1 000 Lekë -10% In Stock

  Në këtë roman të jashtëzakonshëm, zërat e katër motrave (Minervës, Patrias, Maria Teresës dhe të mbijetuarës, Dedesë) flasin përmes dekadave për të rrëfyer historitë e tyre - nga kordelet e flokëve dhe sekreteve të fshehura, te kontrabanda e armëve dhe torturat e burgut - dhe për të përshkruar tmerret e përditshme të jetës nën sundimin e Trujillo-s.

  900 Lekë
  1 000 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item