Helene Wecker

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  850 Lekë 1 000 Lekë -15% Out of stock

  Libri fillon me lindjen e njërit prej personazheve kryesore dhe rimishërimit të tjetrit. Në një qytet të vogël hebre, diku në Europë, një djal i ri paguan një rabin moshëthyer që të krijojë një nuse për të: një golem femër, e cila do ti bindet për çdo gjë. Gjatë udhëtimit të tyre për në Amerikë, i riu sëmuret dhe vdes, kurse golemi e gjen veten në një...

  850 Lekë
  1 000 Lekë -15%
  Add to cart More
  Reduced price!
  Out of stock
Showing 1 - 1 of 1 item