Stephenie Meyer

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 3 of 3 items
 • Quick view
  938 Lekë 1 250 Lekë -25% In Stock

  Libra që edhe të rriturin e kthejnë në periudhën e adoleshencës, duke i bërë të besojnë se do të përjetojnë sërish dashuri marramendëse dhe do duan që koha të ndalet në ato çaste. Kurt ë mbaroni së lexuari librin e parë, do t'ju lindë dëshira të përpini pjesën tjetër të serisë.

  938 Lekë
  1 250 Lekë -25%
  Reduced price!
  In Stock
 • Bri Taneri e sjell turbull në mendje jetën e saj para se të fitonte dhuntitë mbinjerëzore dhe një forcë të pashtershme fizike. Përpara se një etje makute për gjak ta kaplonte të tërën... përpara se dikush të vendoste ta shndërronte në vampire.

 • Quick view
  900 Lekë 1 200 Lekë -25% Out of stock

  Romani me një trekëndësh të pazakontë dashurie është një rrëfim për forcën e dashurisë dhe për thelbin e ekzistencës njerëzore.

  900 Lekë
  1 200 Lekë -25%
  Add to cart More
  Reduced price!
  Out of stock
Showing 1 - 3 of 3 items