Linda Fishta

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 2 of 2 items
 • Quick view
  1 800 Lekë Out of stock

  Provoni recetat e këtij libri, shtoni pak vullnet dhe dashurinë si "përbërësin" kryesor dhe do të arrini të krijoni pjata të mira në pak kohë.

  1 800 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  1 500 Lekë In Stock

  Nga antipastat te pjatat e para, nga mishi te peshku, perimet dhe ëmbëlsirat, - janë 150 receta që do t'ju thjeshtojnë jetën dhe do t'ju bëjnë të ndiheni më mirë. Besojeni dhe shijoni ushqimin përmes mendjes dhe shijes së Linda Fishtës

  1 500 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 2 of 2 items