Daniela Farnese

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 3 of 3 items
 • Quick view
  1 100 Lekë In Stock

  A mjafton një telefonatë për të ndryshuar një jetë? Si mund t'i mbijetojmë stuhive të dashurisë? Çdo femër mund të jetë unike, mjafton ta dëshirojë këtë!

  1 100 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  A eshte e mundur t’i ngjash njeres prej ikonave me te medha te stilit, pavaresise, bukurise dhe elegances si Coco Chanel-i?

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Pas suksesit të librave “Femrave u pëlqen e kuqja” dhe “Rruga Chanel Nr. 5” rikthehet në shqip shkrimtarja italiane Daniela Farnese me romanin e saj “Të dua Channel”

  1 200 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 3 of 3 items