Emine Teichmann

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  644 Lekë 700 Lekë -8% In Stock

  Ky roman ka personazh kryesor (un-i) rrëfyes një person femër, që është larguar nga Shqipëria dhe jeton në Gjermani. Bashkë me dëshpërimin e largimit nga atdheu ajo ruan në shpirt e në mendje edhe shumë kujtime të hidhura për privacionet e jetës së dikurshme. Rrëfimi përqendrohet në mungesat e fustaneve (në kuptimin e objektit veshje/rroba). Ky roman...

  644 Lekë
  700 Lekë -8%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item