Zhaneta Barxhaj, Geverina Muzhaqi

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  1 530 Lekë 1 800 Lekë -15% In Stock

  Ne kete set jane perzgjedhur dy autore shqiptare, Geverina Muzhaqi dhe Zhaneta Barxhaj. Prurjet e tyre te vitit 2022 jane vendosur ne nje set per t’ju dhene mundesi lexuesve qe te shohin prurje te reja nga protagoniste te letrave bashkekohore shqipe

  1 530 Lekë
  1 800 Lekë -15%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item