Jan Brokken

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 2 of 2 items
 • Quick view
  1 250 Lekë In Stock

  Me delikatesë e humanizëm prekës, Brokkeni tregon historinë e një pianisti të madh, të një miqësie, të një epoke të tërë, të një Amsterdami të pas 1968-s, i parezistueshëm për magjinë trasgresive, stimujt kulturorë dhe ankthin libertin.

  1 250 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 250 Lekë In Stock

  Udhëtim në një pjesë të rëndësishme, por të harruar të Europës, Shpirti baltik lë gjurmën e një romani të madh për të kuptuar shekullin e njëzetë.

  1 250 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 2 of 2 items