Mira Meksi, Flutura Açka

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  1 710 Lekë 1 900 Lekë -10% In Stock

  Ne kete set ne kemi perzgjedhur dy prej autoreve me te njohurave shqiptare: Mira Meksin dhe Flutura Açken, te cilat kane sjelle se fundi botimet e tyre per lexuesit: Romani “Puthja e Amazones” dhe “Tulipane te vonuar”. Ky set vjen per te gjithe ata qe duan te njohin prurjet me te fundit nga autoret shqiptare

  1 710 Lekë
  1 900 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item