Emily Henry

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 4 of 4 items
 • Quick view
  1 080 Lekë 1 200 Lekë -10% In Stock

  NGA AUTORJA E BESTSELLERËVE #1 E NEW YORK TIMES “PEOPLE WE MEET ON VACATION” dhe “BOOK LOVERS”!

  1 080 Lekë
  1 200 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 170 Lekë 1 300 Lekë -10% In Stock

  1 170 Lekë
  1 300 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  2 250 Lekë 2 500 Lekë -10% In Stock

  Emily Henry eshte nje autore qe njerezit e zgjedhin ta lexojne me kenaqesi gjate pushimeve verore. Per kete arsye, ne kemi perzgjedhur dy prej romaneve te saj, te cilat kane ardhur ne shqip nga shtepia botuese Bota Shqiptare.

  2 250 Lekë
  2 500 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 242 Lekë 1 350 Lekë -8% Out of stock

  You and Me on Vacation is a New York Times bestselling love story for fans of When Harry Met Sally, One Day and Casey McQuiston. Get ready to travel the world, snort with laughter and - most of all - lose your heart to Poppy and Alex.

  1 242 Lekë
  1 350 Lekë -8%
  Add to cart More
  Reduced price!
  Out of stock
Showing 1 - 4 of 4 items