Madeline Miller

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 5 of 5 items
 • Quick view
  1 170 Lekë 1 300 Lekë -10% In Stock
  New

  Një ritregim drithërues, thellësisht emocionues dhe krejtësisht unik i legjendës së Akilit dhe Luftës së Trojës Një përrallë perëndish, mbretërish, fame të pavdekshme dhe zemre njerëzore, “Balada e Akilit” është një vepër verbuese që riimagjinon në mënyrë të shkëlqyer kryeveprën e Homerit, “Iliada”.

  1 170 Lekë
  1 300 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 500 Lekë Out of stock

  THE NUMBER ONE INTERNATIONAL BESTSELLER: CHOSEN AS A BOOK OF THE YEAR BY THE GUARDIAN, TELEGRAPH, SUNDAY TELEGRAPH, I PAPER, SUNDAY EXPRESS, IRISH TIMES, TIMES LITERARY SUPPLEMENT, AMAZON, AUDIBLE, BUZZFEED, REFINERY 29, WASHINGTON POST, BOSTON GLOBE, SEATTLE TIMES, TIME MAGAZINE, NEWSWEEK, PEOPLE, ENTERTAINMENT WEEKLY, KIRKUS, PUBLISHERS WEEKLY AND...

  1 500 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  1 450 Lekë In Stock

  THE NUMBER ONE INTERNATIONAL BESTSELLER: CHOSEN AS A BOOK OF THE YEAR BY THE GUARDIAN, TELEGRAPH, SUNDAY TELEGRAPH, I PAPER, SUNDAY EXPRESS, IRISH TIMES, TIMES LITERARY SUPPLEMENT, AMAZON, AUDIBLE, BUZZFEED, REFINERY 29, WASHINGTON POST, BOSTON GLOBE, SEATTLE TIMES, TIME MAGAZINE, NEWSWEEK, PEOPLE, ENTERTAINMENT WEEKLY, KIRKUS, PUBLISHERS WEEKLY AND...

  1 450 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 500 Lekë In Stock

  **OVER 1.5 MILLION COPIES SOLD** WINNER OF THE ORANGE WOMEN'S PRIZE FOR FICTION THE INTERNATIONAL SENSATION A SUNDAY TIMES AND NEW YORK TIMES BESTSELLER

  1 500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 450 Lekë In Stock

  **OVER 1.5 MILLION COPIES SOLD** WINNER OF THE ORANGE WOMEN'S PRIZE FOR FICTION THE INTERNATIONAL SENSATION A SUNDAY TIMES AND NEW YORK TIMES BESTSELLER

  1 450 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 5 of 5 items