Delal Arya

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  450 Lekë 500 Lekë -10% In Stock

  Nje roman tejet interesant per lexuesit, - sidomos te rinjte- vjen ne shqip nga Botimet Dritan. Ne vellimin e pare te kesaj serie do te njiheni me boten misterioze te 12-vjecarit Ran Eltani  dhe aventurat me papirusin dhe fletoren e vjeter qe gjeti ne shkollen e vjeter

  450 Lekë
  500 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item