Raynor Winn, Brit Benett

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  1 980 Lekë 2 200 Lekë -10% In Stock

  Ne kete set librash kemi sjelle dy bestseller-a boterore te viteve te fundit, Shtegu i kripes dhe Gjysma e zhdukur, te cilet kane ardhur ne shqip ne nje kohe rekord nga shtepite botuese Botart dhe Bota Shqiptare.

  1 980 Lekë
  2 200 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item