Clare Mackintosh, S. K. Barnett

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  2 250 Lekë 2 500 Lekë -10% In Stock

  Duke pare kerkesen gjithnje e ne rritje te lexuesve per romane te zhanrit thriller, ne kemi perzgjedhur dy prej tyre, prurje te fundit, te cilet i bejme pjese te nje pakoja rekomanimi: “Mea culpa – me fal” te Clare Mackintosh, i botuar nga Living dhe “E sigurt” S. K. Barnett, hedhur ne qarkullim nga Shtepia Botuese Jozef

  2 250 Lekë
  2 500 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item