Rainer Maria Rilke

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
 • Quick view
  480 Lekë 600 Lekë -20% In Stock

  I pasionuar thellësisht pas poemës Jeta e Marisë së Rainder Maria Rilke, përkthyesi Gjergj Jozef Kola nuk ka bërë thjeshtë një përkthim apo shqipërim, por i ka dhënë edhe një kontekst të fortë kësaj kryevepre të Rilkes, duke e personalizuar në fuqinë që ka qenia njerëzore për të lindur dhe rilindur përmes gruas

  480 Lekë
  600 Lekë -20%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item