Brian Tracy

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 2 of 2 items
 • Quick view
  1 170 Lekë 1 300 Lekë -10% Out of stock

  1 170 Lekë
  1 300 Lekë -10%
  Add to cart More
  Reduced price!
  Out of stock
 • Quick view
  1 080 Lekë 1 200 Lekë -10% In Stock

  Ky libër do t'ju ndihmojë në përparimin në karrierë për të ardhmen tuaj të pacaktuar. Këto strategji të testuara dhe të provuara do t'ju kursejnë vite punë të palodhur dhe mijëra dollarë të ardhura të humbura. Do të mësoni se si ta organizoni jetën tuaj për të siguruar që po fitoni maksimumin në çdo fazë të karrierës suaj.

  1 080 Lekë
  1 200 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 2 of 2 items