Ryan Holiday

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 2 of 2 items
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Pas librit "Pengesa eshte rrugedalja"vjen nnje tjeter liber ne shqip i Ryan Holiday: "Egoja eshte zgjidhja". Nje nga mendimtaret me besnike te stoicizmit si filozofi dhe menyre jetese, edhe ne kete liber autori na vjen me nje skicim sesi qenia njerezore duhet te persose veteveten duke  miremenaxhuar egon njerezore.

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  “Një libër që çdo udhëheqës botëror i së ardhmes – dhe së tashmes – duhet ta mbajë tek koka e krevatit.”

  1 000 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 2 of 2 items