James Patterson, Chris Grabenstein

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 3 of 3 items
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Isa është një mi, një mi me ngjyrë të kaltër ç'është e vërteta, që mund të flasë, të qeshë e të lexojë, si edhe ju. Kjo histori prekëse rrëfen udhëtimin e guximshëm të Isës kur ai përpiqet të shpëtojë familjen e tij nga një laborator i llahtarshëm dhe në rrugë e sipër zë miqësi të reja e ndihmohet sa herë është në rrezik...

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  800 Lekë In Stock

  Ky eshte libri me i bukur i te gjitha koherave qe eshte shkruar per djemte. Pena e James Patterson, ne bashkepunim me Chris Grabenstein vazhdon te magjepse lexuesit e vegjel te diteve tona. Libri shoqerohet me ilustrimet fantastike te Stephen Gilpin

  800 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  1 000 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 3 of 3 items