Judith Kerr

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 2 of 2 items
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Përfytyroni sikur vendi në të cilin jetoni nis të ndryshojë. Përfytyroni si pa e vënë re, ky vend bëhet i rrezikshëm për disa njerëz, të cilët e kanë të pamundur të vazhdojnë të jetojnë më në të. Përfytyroni se për habinë tuaj, papritur zbuloni se babai juaj është njëri prej këtyre njerëzve. Kështu i ndodhi edhe Anës në Gjermaninë e vitit 1933. Ishte...

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  360 Lekë 400 Lekë -10% In Stock

  Tigri që erdhi për çaj është një tregim i shkurtër për fëmijë, i botuar për herë të parë në vitin 1968 i cili mbeti po aq popullor edhe dyzetë vite pas botimit të parë. Libri ka të bëjë me një vajzë të quajtur Sophie, nëna e saj dhe një tigër me tipare njeriu, që ndërpret çajin e tyre të pasdites.

  360 Lekë
  400 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 2 of 2 items