Meri Lalaj

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 2 of 2 items
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Meri Lalaj, nje mesuese letersie dhe krijuese qe pati fatin te kaloje momente te bukura me personalitete te shquara te kultures dhe letersise shqipe gjate shekullit te XX, na le deshmine e saj per njohjet qe pati me ciftin Kadare vetem pak momente para se te largohej nga jeta

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  800 Lekë In Stock

  Meri Lalaj, mikeshë e afërt e Lasgushit, njëherësh studiuese e letërsisë, vjen me një tjetër libër për lirikun e madh të letrave shqipe. Kësaj radhe janë mbledhur të gjitha dëshmitë e jetës së Lasgushit në qytetin e tij të lindjes.

  800 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 2 of 2 items